Çözümlerimiz

MEGA Barkod olarak İşletmeniz için Pratik, Akılcı ve Kalıcı Çözümler Üreterek Hedeflerinizden Maksimum Verimi almanıza yardımcı olabiliriz.

Sahada ki Araçlarınızda Satış, Dağıtım, Fatura, Tahsilat, Teslimat ve Servis işlemlerinizin Merkeziniz ile Uyumlu çalışması, Hızlı ve Verimli Rut planlaması için Mobil Saha Satış Otomasyonu çözümlerimiz ile İşletmeniz için en uygun planlamayı birlikte yapabiliriz.

Detaylı Bilgi

 

depo-otomasyonuDepo Otomasyonu

Depo Otomasyonu kullanmıyorsanız veya mevcut sisteminizden yeterli verimi alamıyorsanız,  sisteme değil kişilere bağlı bir işleyişiniz var demektir. MEGA Barkod olarak Depo Otomasyon Uygulamaları ve Tecrübelerimizle öncelikle kayıplarınızın önüne geçeriz, devam eden süreçte İyi bir Planlama ile  birlikte İşletme  verimliliğinizi Ciddi Oranda artırabiliriz.

Detaylı Bilgi

restoran-barkod-otomaston-adisyon-takipRestoran Otomasyonu

Restoran hizmet sektöründe yapılan tüm Satış işlemlerinin Takibi ve Tahsilatı için Dijital Adisyon Uygulamalarımızla İşletmenizden maksimum verimi almanıza yardımcı olabiliriz.

Perakende-Market-Barkod-OtomasyonuPerakende Otomasyonu

Perakende Market hizmet sektöründe yapılan tüm Satış, Tahsilat, Açık Hesap ve Stok Yönetimi işlemlerinin takibi için Uygulama ve Tecrübelerimizle İşletmenizden maksimum verimi almanıza yardımcı olabiliriz.