Mobil Saha Satış Otomasyonu

Gün geçtikçe işletmeniz ve iş hacminiz büyüyor haliyle üretim ve satışınız artıyor, artık saha satış pazarlama ekipleriniz, sahada onlarca aracınız, araçlar dolusu ürün ve onlarca Plasiyeriniz var. İşlerinizin büyümesi çok iyi ancak diğer yandan anlık olarak sahadaki tüm operasyon işlemlerini görmek, kontrol etmek ve ölçümlemek istiyorsunuz.  Tüm bu işlemleri başarıyla yapabilmeniz ve takip edebilmeniz adına işletmeniz ve işleyişiniz için doğru şekilde kurgulanmış Mobil Saha Satış Otomasyonu şirketinizin en büyük gücü olacaktır.

Unutmayın; Ölçemediğinizi Yönetemezsiniz!

Tecrübelerimizle İşletmeniz için en doğru Mobil Saha Satış Yazılım ve Donanım uygulamalarını kullanarak saha gücünüzü etkin ve verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı oluruz. El Terminali yazılımı, saha satış sipariş yönetimi yazılımı, depo otomasyonu ve ön muhasebe yazılımı olmak üzere dört farklı saha uygulamasını tek yazılımla toplayarak mükemmel uygulama bütünlüğünü sağlarız.

Uygulamalarımızla;

 • Ön muhasebenizi yönetebilir,

 • Saha satış gücünüzü en doğru şekilde görebilir/işletebilir,

 • Depo stok ve karlılık durumunu gerçek anlamda takip edebilirsiniz.mobil-saha-satis-otomasyonu-14

İsterseniz otomasyon uygulamalarımızı hali hazırda kullanmakta olduğunuz muhasebe yazılımlarınıza entegre olarak da çalıştırabiliriz. Böylece uzun süredir kullanmakta olduğunuz Logo, Eta, Mikro, Netsis ve muadili programlarınız üzerindeki işleyişinize tek tuş ile aktarım yaparak devam edebilirsiniz

Mobil otomasyon uygulamalarımız ile ofis ortamında kolaylıkla yaptığınız tüm işlemleri sahada ve depo alanlarında mobil cihazlarla yapabilme gücüne sahipsiniz.

Özetle;

 • Fatura, İrsaliye ve Sipariş işlemleri

 • Çek ve Senet detaylı takibi (taksitli)

 • Kasa ve Tahsilat işlemleri

 • GPS Destekli Rut Takibi

 • GPS ile Araç Takibi

 • Araç ve Depo stok Takibi,

 • Merkezden Stok Görüntüleme

 • ve sınırsız özel raporlama seçeneği

-Peki bu saha satış otomasyonu teknolojilerini ve böyle ileri düzey bir altyapıyı kurmak için mutlaka yüksel maliyetler ve +50 araç üzeri filolara mı  sahip olmak gerekiyor?

-Ya da sadece çok büyük şirketlerin yapabileceği yatırımlar mı bunlar?

Tabiki hayır;

Hepimizin bildiği gibi birçok şirketin kendi ana işine bile yatırım yapamadığı bir dönemde, sizi geleceğe taşıyacak, işinizi kolaylaştıracak, işletmenizi sistemli ve planlı hale getirecek bir sisteme yatırım yapmak kolay iş değil.mobil-saha-satis-otomasyonu-9

Bu yüzden 10 yıllık tecrübe birikimlerimiz ile bu yatırımınızı hem en uygun fiyatlarla hem de en uygun ödeme koşullarıyla anahtar teslim şekilde kuruluyor ve işletmenize kazandırıyoruz.

Uygulamalarımız, Windows CE, Windows Mobile, Android ve İOS işletim sistemi tüm cihaz ve el terminallerinde çalışabilmektedir. Motorola, Intermec, Casio, Datalogic, Honeywell, MobileCompia M3, Unitech, HP, Toshiba, Asus, Opticon gibi markaların tüm modellerinin yanı sıra Android ve İOS tabanlı el terminali, tablet ve telefonlarda de çalışan esnek ve güçlü yazılımlardır.

Mobil Saha Satış Otomasyon uygulamalarımız Türkiye ‘nin  81 ilinde yüzlerce şirket tarafından kullanılmaktadır. Haftanın 7 günü kesintisiz uzaktan destek ile tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz. Bu nedenle İstanbul dışında olmanızın ya da hizmet alacağınız şirketin o şehirde olmamasının önemi kalmıyor.

Mobil Saha Satış gibi uzmanlık isteyen konularda bulunduğunuz şehirde bir bayi bulabilirsiniz belki ama, işin uzmanı ile çalışmak istiyorsanız ve bunun yanında satış sonrası destek ihtiyacında sorun yaşamak istemiyorsanız uygulama ve hizmetlerimiz işletmeniz için biçilmiş kaftandır.

ETA, Logo, Netsis gibi yazılımlarla aktarım entegrasyonu bulunan sistem uygulamalarımız, kurulum sırasında mevcut muhasebe programınızdaki tüm geçmiş verilerin güncel şekilde sisteme aktarılmasını da sağlıyor.