Motorola MC65 Hard Reset video (with micro sd card)

Download: motorola_mc65_ micro_sd_card_files_ (hard_reset)
MC65 Specifications Sheet (English)
(Updated 2012/04/02  |  PDF 419 KB) MC65-Spec-Sheet-0312-web_FINAL
MC65 Specifications Sheet (Turkish)
(Updated 2011/07/15  |  PDF 639 KB) MC65_SS_0810TU
 

Hakkında;

Motorola MC65 ile sahada bulunduğunuz her dakikadan maksimum ölçüde faydalanın

Mobil iş gücünüzü güçlendirin ve piyasadaki en dayanıklı ve en esnek EDA ile verimliliği yeniden tanımlayın. Çalışanların işi çok ancak zamanı azdır. MC65 sayesinde işlerini anında ve doğru şekilde yapmalarını sağlayan araçlara sahip olurlar. Masaüstü benzeri performans ofisinizdeki uygulama ve bilgilere anında erişim sağlar. Tek bir belgeden yüzlerce barkoda, dosya dolusu fotoğraftan tek bir imzaya kadar hemen her türlü veriye hızla ve kolayca erişerek iş saatlerinde zamandan büyük ölçüde tasarruf edin. Dünyadaki hemen hemen tüm hücresel ağ üzerinde MC65’i etkinleştirme ve tekrar etkinleştirme olanağı, ağ teknolojisine özgü cihazlar (GSM veya CDMA) satın alma ihtiyacını ortadan kaldırır, cihaz kullanım ömrünü artırır ve her çalışanın mümkün olan en iyi bağlantıya sahip olmasını sağlar. Özelleştirilebilir kullanıcı arabirimi ekleyerek işlerinizi her zamankinden daha kolay yapabilir ve kağıt işleri ile her gün tekrarlanan ziyaretleri tamamlanmış işlere dönüştüren, işgücünüzü katlayan bir cihaza sahip olursunuz.

Gelişmiş veri yakalama özelliği sayesinde akıcı ve hatasız işlemler

MC65 tüm işi yapar: 1D ve 2D barkodlar, yerleşik notlarıyla fotoğraflar, belgeler, imzalar ve daha fazlası. Kötü basılmış ya da zarar görmüş barkodlar bir problem mi? MC65 için değil. En gelişmiş tarama teknolojimiz, malların taşıyıcıdan çıkarılmasıyla birlikte hızlıca taranmasına olanak sağlar ve böylece müşterileriniz her seferinde siparişlerini eksiksiz olarak alırlar. Bir ekipman denetçisi MC65 ile bir fotoğraf çekebilir, buna yorumlar ve dahili GPS yoluyla otomatik olarak alınan, gözetmenlere bir tamiratı gerçekleştirmek üzere doğru teknisyeni doğru noktaya göndermesini sağlayacak bilgiyi veren bir coğrafi etiket ekleyebilir. Ayrıca, bu teknisyen problemin çözümünde farklı bir görüş almak için canlı bir video çekip bunu bir uzmana iletebilir. Şehir içinde çalışan denetçi bir belgenin fotoğrafını çekip bunu okunaklı dipnotlar ile tamamlar ve bir kodla ilgili tüm formlar elinizin altında olur. Müşteri temsilcileri raflarda kalan ürünleri taradıklarında elde ettikleri gerçek zamanlı sayım, satış emirlerinin ve üretim programlarının gerçek zamanlı ve eksiksiz biçimde oluşturulmasını sağlar.

Dünya üzerindeki hemen hemen tüm ağlara bağlantı — GSM ya da CDMA

Motorola, MC65 ile sektörde bir ilke imza atıyor: dünyadaki hemen hemen tüm kablosuz ağlara bağlanma olanağı. Hem 3,5G GSM HSPA hem de CDMA EVDO Rev A yazılımının yapılandırılabilir hücresel vericileri cihazın içinde kuruludur ve çalışanlarınız için en iyi kapsamayı sağlayacak ağ bağlantısını seçmenize olanak tanırlar. Çalışanlarınız farklı ağ bağlantılarının daha iyi hizmet sunduğu geniş alanlarda mı seyahat ediyorlar? Farklı bir ofisteki çalışanlarınız için başka bir ağ bağlantısı mı etkinleştirmeniz gerekiyor? Sorun değil. Bu tek cihaz, satın alma ve cihaz yönetimini kolaylaştırarak dünyada herhangi bir yerdeki herhangi bir ağ bağlantısında kullanılabilir.